Yükleniyor

HAKKIMIZDA

Kreatif Fikirler, Pozitif Çözümler diyerek çıktık yola.

Yaratıcı ve güçlü stratejiler üreten uzman kadromuzla tüm dijital, çizgi üstü ve çizgi altı reklamlarınız için en doğru çözümleri size sunuyoruz. Poziclick içinde bulunduğumuz dijital dünyada, modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan interaktif bir dijital ajanstır. Dijital iletişimin çeşitlendiği ve karmaşıklaştığı bir zamanda, iletişimi yalınlaştırarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak dijital rotayı çiziyoruz. Özetle dijital karmaşaya pozitif bir sistem getiriyoruz.

Dijital iletişim odaklı yaratıcı, entegre bir yeni nesil dijital ajans olarak fikirlerimizle tüm platformlarda stratejiler yaratıyor; dijital, çizgi üstü ve çizgi altı tüm mecralara destek ve yön veriyoruz.

Markanızın iletişim stratejileriyle paralel, hedef kitleye ulaşmak ve kalıcı olabilmek için tüm araçları kullanıyoruz.

Poziclick olarak; web & mobil tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik, video prodüksiyon, animasyon, performans reklamcılığı, arama motoru pazarlaması (Google Adwords), re-marketing, mobil pazarlama, sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri veriyoruz. Ekibimiz, minimum bütçe ile maksimum geri dönüşü hedefleyen kampanyalar yürütmektedir.

Başladığımız gibi bitirelim. Kreatif Fikirler, Pozitif Çözümler için Poziclick'e sizi de bekliyoruz...